Декада студентської науки – 2017 на факультеті грецької філології проходила з 13.03.2017 р. до 23.03.2017 р. Загальна кількість учасників Декади: 164.
В рамках Декади студентської науки 2017 на факультеті грецької філології пройшли засідання 8 наукових секцій (4 секції кафедри грецької філології та перекладу, 1 секція кафедри італійської філології та перекладу, 3 секції кафедри теорії та практики перекладу). Студенти продемонстрували високий рівень обізнаності досліджуваних проблем. Загальна кількість студентів, які взяли участь у засіданні секцій з доповіддю – 67. З них – 27 отримали дипломи та грамоти.
17 березня студенти і викладачі Маріупольського державного університету відзначали 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 років.
Студентська рада факультету іноземних мов за підтримки деканату організувала та провела культурно-просвітницьку бесіду «Українська революція 1917-1921 рр.». Присутні пригадали чотири Універсали Української Центральної ради, почули розповідь про українські громадські організації та політичні партії, а також цікаві факти з життя видатних діячів революції та інші історичні відомості.
Про події минулих років студентам розповіла голова студентської ради факультету Катерина Бєлова. Особливу увагу доповідач приділила значенню та наслідкам бою під Крутами, а також проголошенню Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві. Підбиваючи підсумки учасники бесіди зауважили, що, подолавши тернистий шлях до свободи, Україна вибудувала свою незалежність, проте ідея національної єдності і сьогодні є вкрай актуальною.
На факультеті філології та масових комунікацій з нагоди річниці Української революції кафедра української філології організувала круглий стіл «Життя як боротьба за Україну». Під час засідання викладачі кафедри та студенти спеціальності «Українська мова та література» обговорили романи Юрія Го
... Читать дальше »
відвідати провідні світові компанії: Bloomberg, European Bank for Reconstruction and Development, CitiBank, BlackRock, Financial Times, City Municipality тощо;
подискутувати з експертами у сферах фінансів, банківництва, урядування, медіа;
отримати практичні навички та пройти тренінги з лобіювання, презентування та комунікацій, управління проектами та інші;
попрацювати над цікавими проектами у європейському форматі.
Вимоги до аплікантів:
студенти 4-6 курсів або
молоді люди віком до 27 років, які працюють у державному секторі;
академічна успішність;
лідерські навички;
активна участь у соціальному та громадському житті;
В рамках Декади студентської науки 2017 кафедрою теорії та практики перекладу було проведено низку заходів. 13 березня відбулося засідання трьох наукових секцій: «Актуальні питання перекладознавства та порівняльної типології», «Етно- та лінгвокультурні характеристики сучасного англомовного пареміофонду» та «Новітні технології викладання англійської мови», в яких взяли участь 30 студентів. Під час проведення засідань вищезазначених заходів студенти презентували результати власних наукових досліджень та активно дискутували про проблемні питання досліджуваних тем. Перші місця посіли Коваль Вікторія та Шарунова Анна, студентки 4 курсу спеціальності «Переклад (англійська)», Гогунська Ксенія, студентка ОС «Бакалавр» спеціальності «Мова та література (російська)».
14 березня старший викладач кафедри Романюк С.Г. провів фонетичний конкурс з англійської мови, в якому взяли участь 10 студентів 1-2 курсів спеціальностей «Переклад (англійська)», «Міжнародний бізнес», «Міжнародні відносини», «Міжнародна економіка». Диплом переможця здобув Костенко Максим, студент 1 курсу спеціальності «Переклад (англійська)».
17 березня старший викладач кафедри Тарапатов М.М. та доцент Канна В.Ю. провели конкурс усного перекладу з англійської мови, під час якого студенти змагалися у вмінні послідовного перекладу текстів з суспільно-політичної тематики, а са
... Читать дальше »