Маріупольський державний університет виступає за дотримання принципів академічної доброчесності з метою підвищення якості освіти і наукових досліджень. Саме тому прийнято рішення про обов’язкове використання сервісу з перевірки робіт здобувачів вищої освіти на плагіат – Unplag.
Unplag – це сервіс з перевірки робіт на плагіат, створений українськими розробниками у 2014 році. Він може використовуватись як окрема програма онлайн, а також інтегруватися з навчальними системами (LMS-Learning Management Systems, як Moodle, Canvas, Sakai, Blackboard), що використовуються університетами, академіями, тощо. Понад 45 українських університетів уже використовує даний сервіс. Також Unplag активно використовується за кордоном (США, Іспанія, Бельгія).
Можливості, які надає Unplag:
доступ будь-якій кількості викладачів ВНЗ для одночасної та паралельної роботи із сервісом;
зручний та легкий інтерфейс користувачу для роботи на кількох мовах;
швидка перевірка роботи на ознаки плагіату різними способами, порівнюючи їх з Інтернет-джерелами в реальному часі; усіма роботами, що вже завантажили у свої акаунти викладачі, між собою та власній базі робіт навчального закладу;
генерування інформативного звіту про перевірку текстів у різних форматах (PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, HTML, ZIP);
одночасна перевірка до 100 робіт через Інтернет і до 35 робіт через внутрішню базу із одного акаунту;
Минулого тижня на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови №46 п.Старий Крим відбулося відкриття XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови, історії Греції і греків України, грецької художньої творчості. В Олімпіаді взяли участь понад 400 дітей з Маріуполя, Києва, Одеси, Запоріжжя, Краматорська, Волновахи, Сартани, Старого Криму, а також з сільських районів Донецької області. Організатором заходу виступила Федерація грецьких товариств України за фінансової підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса».
Школярі змагалися в таких номінаціях: «Новогрецька мову», «Історія», «Вокал-колективи», «Читці» (новогрецька мова, румейський і урумський діалекти), «Поети», «Хореографія» та «МЗО» (заочно).
Оцінювали роботи і виступи учасників Олімпіади компетентне журі у складі викладачів кафедри грецької філології та перекладу і кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету, працівників культури і досвідчених викладачів з Греції.
Серед почесних гостей Олімпіади - Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу, голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі, координатор з питань освіти
... Читать дальше »