Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2016 » Апрель » 26 » Студенти МДУ – активні учасники обласних та всеукраїнських спортивних змагань
12:31
Студенти МДУ – активні учасники обласних та всеукраїнських спортивних змагань

23-24 квітня у Вінниці проходив турнір по міні-футболу «Кубок єдності – 2016», який зібрав студентську молодь з різних регіонів України. Цей турнір проводився вже вдруге з ініціативи Донецького національного університету та за підтримки народного депутата України Олексія Порошенка, Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної громадської організації «Вінницький прес-клуб». Його мета – пропагування ідеї єдності та соборності Української держави.

Цього року за перемогу боролися спортсмени з Києва, Львова, Вінниці та Маріуполя. За підсумками змагань команда МДУ посіла четверте місце, проте судді відзначили результативність її гравця Валерія Бриштена, який був визнаний найкращим голкіпером турніру. Всі учасники отримали грамоти і пам’ятні призи.

Квітень ознаменувався ще однією спортивною подією. Волейбольна команда університету виборола друге місце на обласному етапі «Універсіади – 2016» у Краматорську. Змагання проходили на базі Донбаської державної машинобудівної академії. Волейболісти МДУ гідно представили Маріуполь і лише у фіналі поступилися господарям змагань – команді ДГМА.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо сил та наснаги для нових перемог!

Просмотров: 476 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0